Podstavec pod nohy s funkcí naklápění

Houpací podstavec pod nohy nutí k aktivnímu sezení a dolní končetiny tak nejsou ve strnulé poloze. Podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu. Podstavec má velmi měkký odnímatelný polštářek, takže se Vaše nohy budou cítit jako v bavlnce. Zpříjemněte si své sezení, jak jen to jde.


Video

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Podstavec pod nohy WPEFR1

Funkce naklápění

Funkce naklápění

Funkce naklápění poskytuje lidem se sedavým zaměstnáním snížit napětí a únavu nohou. Je ideální také pro ty, kteří se pohybem zbavují nervozity. Pokud nechcete funkci naklápění používat, jednoduše podstavec zaaretujete ve sklonu v rozmezí -20° - 20°, který Vám nejlépe vyhovuje.Měkký odnímatelný polštářek

Podstavec můžete využívat buď klasicky s rovným tvrdším povrchem nebo si dopřát maximální pohodlí s měkkým polštářkem. Polštářek má semišový potah a je vyplněn měkkou pěnou. Vaše nohy se pak budou tetelit blahem.

Měkký odnímatelný polštářek


Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky na nožičkách zajistí perfektní stabilitu podstavce. Díky nim je také zaručeno, že Vám podstavec nepoškrábe nebo neodře podlahu.


Snadná montáž

K sestavení podstavce nepotřebujete žádné nářadí, vše je velmi snadné. Stačí pouze našroubovat kolečka pro aretaci sklonu z bočních stran podstavce, rozhodnout se, zda budete podstavec používat s polštářkem nebo bez a je hotovo.

Snadná montáž

Specifikace:

Úhel sklonu +20° ~ -20°
Materiál ocel, pěnová výplň polštářku
Rozměry 441 x 332 x 158 mm
Nosnost 25 kg
Doporučená koncová cena:886,-Kč
Manuál