Výškově nastavitelný podstavec pod nohy

Houpací podstavec pod nohy nutí k aktivnímu sezení a dolní končetiny tak nejsou ve strnulé poloze. Podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu. Podstavec je výškově nastavitelný a jeho konstrukce umožňuje protažení nohou. Zpříjemněte si své sezení, jak jen to jde.


Video

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Podstavec pod nohy WPEFR1

Funkce naklápění

Funkce naklápění

Funkce naklápění poskytuje lidem se sedavým zaměstnáním snížit napětí a únavu nohou. Je ideální také pro ty, kteří se pohybem zbavují nervozity. Pokud nechcete funkci naklápění používat, jednoduše podstavec zaaretujete ve sklonu v rozmezí -20° - 20°, který Vám nejlépe vyhovuje.Výškové nastavení

Podstavec vyhovuje potřebám každého z nás. Díky výškovému nastavení 14 / 16 cm si nastavíte podstavec přesně do takové výšky, jakou potřebujete, abyste seděli správně ergonomicky a dbali tak na své zdraví.

Výškové nastavení


Protažení nohou

Protažení nohou

Při velké únavě nohou můžete využít rukojeť / podporu nohou a jednoduše si nohy opřít a tím i protáhnout. Aby bylo protažení příjemné je rukojeť / podpora vybavena měkkým polstrováním.


Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky na nožičkách zajistí perfektní stabilitu podstavce. Díky nim je také zaručeno, že Vám podstavec nepoškrábe nebo neodře podlahu.

Protiskluzové podložky

Snadná montáž

Snadná montáž

K sestavení podstavce nepotřebujete žádné nářadí, vše je velmi snadné. Stačí zasunout rukojeť / podporu nohou do dolní konstrukce podstavce, nastavit výšku a je hotovo.


Specifikace:

Nastavení výšky 14,1 / 16,1 cm
Úhel sklonu +20° ~ -20°
Materiál ocel
Rozměry 441 x 398 x 378 mm
Nosnost 25 kg
Doporučená koncová cena:923,-Kč
Manuál