Podstavec pod monitor / notebook

Zbavte se bolesti hlavy, očí a krční páteře a dbejte na správné umístění monitoru svého PC či notebooku. Monitor by měl být umístěn přibližně 45 - 70 cm od očí. Horní okraj obrazovky pak ve výšce očí. Zorný úhel neboli úhel mezi dvěma krajními sledovanými body ve svislé rovině je doporučován v rozmezí 0 - 60°. Jak dosáhnout ergonomicky správné polohy pro oči? Pomůže podstavec pod monitor / notebook. Ulevíte tak krční páteři i šíjovým svalům a pomůže také s nepořádkem na pracovišti díky úložnému prostoru pod pracovní plochou.


Podstavec WPEMS5

Podstavec WPEMS5

Cirkulace vzduchu

Cirkulace vzduchu

Díky svému perforovanému povrchu nabízí zvýšenou cirkulaci vzduchu a je tak ideální pro práci s notebookem. Teplo z notebooku je odváděno přes otvory a tím nedochází k jeho přehřívání.Úložný prostor pod pracovní plochou

Každý den při své práci potřebujeme množství drobností, které na stole zabírají místo. Kam ale s nimi? Ukliďte je pod podstavec. Volný prostor můžete využít pro knihy, diáře, kancelářské potřeby, tablety, notebook nebo pro zasunutí klávesnice.

Úložný prostor pod pracovní plochou


Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky na nožičkách zajistí perfektní stabilitu podstavce. Díky nim je také zaručeno, že Vám podstavec povrch stolu nepoškrábe nebo neodře.


Pevná konstrukce

Elegantní a stylový podstavec s nohami ve tvaru písmene U se bude skvěle hodit do každé kanceláře či domácnosti, aniž by narušoval design místnosti. Konstrukce podstavce je díky svému vypracování velmi pevná a spolehnout se můžete na nosnost až 20 kg.

Pevná konstrukce

Specifikace:

Vhodný pro monitory, notebooky
Vhodná velikost obrazovky 13"~32"
Materiál plast + ocel
Barva černá
Rozměry 370 x 235 x 100 mm
Nosnost 20 kg
Doporučená koncová cena:358,-Kč