Podstavec pod monitor / notebook

Zbavte se bolesti hlavy, očí a krční páteře a dbejte na správné umístění monitoru svého PC či notebooku. Monitor by měl být umístěn přibližně 45 - 70 cm od očí. Horní okraj obrazovky pak ve výšce očí. Zorný úhel neboli úhel mezi dvěma krajními sledovanými body ve svislé rovině je doporučován v rozmezí 0 - 60°. Drobné přizpůsobení pomocí podstavce umístí monitor nebo notebook do optimální úrovně očí pro přirozeně zlepšené držení těla. Pracujte pohodlněji a hlavně zdravěji. Prostor pod policí navíc umožní uschování nepotřebných věcí a umožní tak udržet pořádek na stole.


Video

Chyba přehrávání videa

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Podstavec pod monitor WPEMS4

Deska z dřevotřísky

Deska z dřevotřísky

Police podstavce je tvořena velmi pevnou dřevotřískovou deskou s povrchovou úpravou práškového lakování. Spolehnout se můžete na nosnost až 20 kg.Úložný prostor pod pracovní plochou

Každý den při své práci potřebujeme množství drobností, které na stole zabírají místo. Prostor pod policí přidává místo pro uschování klávesnice, myši, notebooku, knih a dalších věcí – vše zůstává čisté a uspořádané.

Úložný prostor pod pracovní plochou


Rychlé sestavení

Rychlé sestavení - 10 s a je hotovo

Opravdu stačí jen 10 sekund a máte hotovo. Tak snadné to je. Stačí nožičky podstavce umístit do vyznačených drážek na spodní straně desky a zasunout.


Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky na nožičkách zajistí perfektní stabilitu podstavce. Díky nim je také zaručeno, že Vám podstavec povrch stolu nepoškrábe nebo neodře.

Protiskluzové podložky

Specifikace:

Vhodný pro monitory, notebooky
Vhodná velikost obrazovky 13"~32"
Materiál ocel, plast, dřevotříska
Barva černá
Rozměry 500 x 260 x 122 mm
Tloušťka povrchu 12 cm
Nosnost 20 kg
Doporučená koncová cena:323,-Kč