Podstavec pod monitor / notebook

Zbavte se bolesti hlavy, očí a krční páteře a dbejte na správné umístění monitoru svého PC či notebooku. Monitor by měl být umístěn přibližně 45 - 70 cm od očí. Horní okraj obrazovky pak ve výšce očí. Zorný úhel neboli úhel mezi dvěma krajními sledovanými body ve svislé rovině je doporučován v rozmezí 0 - 60°. Tento podstavec pod monitor si klade za cíl pomoci uživatelům se správným sezením tím, že zvedne monitor do optimální polohy a mimo jiné pomůže udržet pořádek na pracovní ploše. Díky silným svorkám jej lze připevnit k jakémukoli stolu.


Podstavec WPEMS3

Podstavec WPEMS3

Deska z dřevotřísky

Deska z dřevotřísky

Police podstavce je tvořena velmi pevnou, avšak lehkou dřevotřískovou deskou s povrchovou úpravou práškového lakování. Deska je ekologická a odolná proti vlhkosti. Spolehnout se můžete na nosnost až 20 kg.Snadné upevnění

Podstavec upevníte na desku stolu pomocí dvou odolných svorek, takže nemusíte mít obavu o jeho pevnost. Svorky jsou určeny pro desky stolu o maximální tloušťce 33 mm a pozvednou Váš monitor či notebook o 13 cm.

Snadné upevnění


Úložný prostor

Úložný prostor pod pracovní plochou

Každý den při své práci potřebujeme množství drobností, které na stole zabírají místo. Prostor pod policí přidává místo pro uschování klávesnice, myši, notebooku, knih a dalších věcí – vše zůstává čisté a uspořádané.


Specifikace:

Vhodný pro monitory, notebooky
Vhodná velikost obrazovky 13"~32"
Materiál plast, ocel, dřevotřísková deska
Barva černá
Rozměry 650 x 260 x 130 mm
Tloušťka povrchu 16 mm
Max. rozsah svorky 33 mm
Nosnost 20 kg
Doporučená koncová cena:742,-Kč