Podstavec pod monitor / notebook

Zbavte se bolesti hlavy, očí a krční páteře a dbejte na správné umístění monitoru svého PC či notebooku. Monitor by měl být umístěn přibližně 45 - 70 cm od očí. Horní okraj obrazovky pak ve výšce očí. Zorný úhel neboli úhel mezi dvěma krajními sledovanými body ve svislé rovině je doporučován v rozmezí 0 - 60°. Vyvýšení monitoru / notebooku pomocí podstavce Vám nabízí pohodlnou polohu pro čtení, která pomáhá snižovat únavu očí a krku. Minimalistický design navíc dokonale zapadne do každé místnosti a povýší Vaše pracovní místo na luxusní pracoviště.


Podstavec WPEMS2

Podstavec WPEMS2

Čistý design

Čistý design

Tento podstavec se vyznačuje elegantním designem a ultratenkou konstrukcí, která dokonale ladí s minimalistickým stylem moderních notebooků a monitorů. Čistý a stylový vzhled doplní interiér každé domácnosti nebo kanceláře, aniž by ho narušoval.Ultratenká konstrukce

Ultratenká konstrukce má tloušťku pouhé 3 mm, i přesto bezpečně udrží Váš monitor či notebook. Nosnost podstavce je 10 kg.

Ultratenká konstrukce


Úložný prostor

Úložný prostor

Malý prostor pod podstavcem o výšce 6,3 cm je ideální pro uložení TKL klávesnice (klávesnice bez numerické části) a myši a maximalizuje pracovní plochu, když notebook/PC nepoužíváte.


Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky na nožičkách zajistí perfektní stabilitu podstavce. Díky nim je také zaručeno, že Vám podstavec povrch stolu nepoškrábe nebo neodře.

Protiskluzové podložky

Specifikace:

Vhodný pro monitory, notebooky
Vhodná velikost obrazovky 11"~32"
Materiál hliník
Barva stříbrná
Rozměry 400 x 210 x 63 mm
Tloušťka povrchu 3 mm
Nosnost 10 kg
Doporučená koncová cena:706,-Kč