Výškově nastavitelný podstavec pod monitor / notebook

Zbavte se bolesti hlavy, očí a krční páteře a dbejte na správné umístění monitoru svého PC či notebooku. Monitor by měl být umístěn přibližně 45 - 70 cm od očí. Horní okraj obrazovky pak ve výšce očí. Zorný úhel neboli úhel mezi dvěma krajními sledovanými body ve svislé rovině je doporučován v rozmezí 0 - 60°. Místo toho, abyste monitor postavili přímo na pracovní plochu, tento vysoce kvalitní podstavec zvedne monitor do ergonomicky správné polohy pro oči. Zároveň Vám pomůže s nepořádkem na pracovišti díky úložnému prostoru pod pracovní plochou a přihrádce pro drobné kancelářské potřeby.


Video

Chyba přehrávání videa

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Podstavec pod monitor WPEMS1

Výškové nastavení

Výškové nastavení

Podstavec nabízí možnost výškového nastavení ve třech úrovních 10 / 12 / 14 cm, aby vyhovoval potřebám opravdu každého uživatele. Nepřetěžujte svou krční páteř a šíjové svaly, pozvedněte svůj monitor do správné výšky.Cirkulace vzduchu

Díky svému perforovanému povrchu nabízí zvýšenou cirkulaci vzduchu a je tak ideální pro práci s notebookem. Teplo z notebooku je odváděno přes otvory a tím nedochází k jeho přehřívání.

Cirkulace vzduchu


Přihrádka pro kancelářské potřeby

Přihrádka pro kancelářské potřeby

Každý den při své práci potřebujeme množství drobností, které na stole zabírají místo, ale když je nemáme po ruce, jsme ztraceni. Uložte je všechny do přihrádky podstavce a už je nikdy nebudete hledat. Přihrádka je vhodná pro psací potřeby, nůžky, menší diáře či bloky atd.


Úložný prostor pod pracovní plochou

Potřebujete dostatek prostoru na desce stolu? Ukliďte nepotřebné věci pod podstavec. Volný prostor můžete využít pro knihy, diáře, tablety, notebook nebo pro zasunutí klávesnice.

Úložný prostor pod pracovní plochou

Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky na nožičkách zajistí perfektní stabilitu podstavce. Díky nim je také zaručeno, že Vám podstavec povrch stolu nepoškrábe nebo neodře.


Specifikace:

Vhodný pro monitory, notebooky
Vhodná velikost obrazovky 13"~32"
Nastavitelná výška 10 / 12 / 14 cm
Materiál ocel + plast
Barva černá
Rozměry 370 x 235 x 140 mm
Tloušťka povrchu 0,9 cm
Nosnost 20 kg
Doporučená koncová cena:323,-Kč