Ergonomický podsedák

Sedět celé hodiny je někdy nezbytné, avšak může přispět k zdravotním problémům včetně bolesti zad, podráždění sedacího nervu, komprese páteře, chronické svalové únavě a dalším potížím. Nyní se můžete rozloučit s tímto nepohodlím díky pěnovému podsedáku. Správné sezení Vám navíc zajistí přirozené proudění krve.


ergonomický podsedák

Ulevuje od bolesti

Ulevuje od bolesti

Podsedák zmírňuje bolesti dolních končetin a bolesti v oblasti pánve. Poskytuje úlevu od tlaku působícího na záda, kyčle, stehna, pánevní oblast, stehna, prostatu, perineální oblast apod. Podsedák Vás dostane do ideální výšky vůči zemi či stolu a podpoří optimální držení těla.Výplň z paměťové pěny

Paměťová pěna díky své vzdušné struktuře dobře odvětrává, umožňuje odpařování vlhkosti a zabraňuje tak pocení. Mimořádná pružnost tohoto materiálu zajišťuje vysokou odolnost i při dlouhodobém užívání, a to bez ztráty kvality.

Výplň z paměťové pěny


Odnímatelný protiskluzový potah

Odnímatelný protiskluzový potah

Potah zakončený zipem lze jednoduše sejmout a snadno vyčistit. Protiskluzová spodní část udržuje podsedák stále umístěný na jakémkoliv povrchu židle či sedačky.


Univerzální použití

Podsedák je velmi lehký (670 g), a tak jej můžete přenést a používat kdekoliv budete potřebovat. Nemusíte se omezovat pouze na židle, vhodný je také pro autosedadla, invalidní vozíky, sedadla v letadlech atd.

Univerzální použití

Specifikace:

Potah síťovina, protiskluzová spodní část
Výplň paměťová pěna
Rozměry 450x380x130mm
Hmotnost 670 g
Barva černo-šedá
Doporučená koncová cena:624,-Kč