Webkamera Powerton PWCAM1

Kvalitní webkamera s HD rozlišením a univerzálním klipem pro každý monitor. Využíváte ve své práci video konference? Chcete se často vídat s kamarády, kteří nejsou z Vašeho města? Máte příbuzné, kteří žijí v jiné zemi? To vše vyřeší videohovory, ke kterým neodmyslitelně patří webkamera.


Web kamera Powerton

Zorný úhel

Kvalita přenosu

Pro kvalitní obraz využívá kamera HD rozlišení (1280 x 720 P) a 2 MP senzor. Její zorný úhel je 90° a při snímání využívá funkci vyvážení kontrastu. Aby Vás bylo dobře slyšet, obsahuje kamera mikrofon tlumící okolní hluk.


Univerzální klip

Díky univerzálnímu klipu lze kameru upevnit na každý typ monitoru (LCD, CRT, notebook...). Stačí držák otevřít, kameru umístit na horní hranu monitoru a držák zacvaknout na zadní stranu monitoru.

Univerzální klip

Připojení

Připojení

Kameru připojíte do USB portu počítače či notebooku, pro správné fungování mikrofonu je třeba zapojit 3.5 mm jack do portu určeného pro mikrofon. Díky systému Plug & Play nemusíte instalovat žádný speciální software. Délka kabelu 115 cm. Pokud chcete zapojit webkameru do zařízení, které má pouze 4 pólový jack (např. moderní notebooky), je potřeba využít rozdvojky na 2 x 3.5 mm jack 3-pólový.


Specifikace:

Rozlišení HD (1280 x 720 P)
Senzor 2 MP
Počet snímků za sekundu 30
Formát fotografií BMP, JPG
Zorný úhel 90°
Připojení USB + 3.5 mm jack
Délka kabelu 115 cm
Rozměry 80 x 33 x 24 mm
Kompatibilní s Windows XP2, Vista, Win7, Win8, Win10
Doporučená koncová cena:199,-Kč
Manuál Kde nakoupit