UV sterilizátor UVST02

Viry a bakterie už nemají šanci! Dle mnoha prokázaných studií je např. na mobilním telefonu více bakterií než na záchodovém prkénku. Jak tedy chránit své zdraví? Díky pravidelné a bezpečné dezinfekci. UV záření je zdravý způsob dezinfekce šetrný k životnímu prostředí, který se běžně využívá v oblasti medicíny, potravinářství, elektroniky atd. Využít jej můžete nejen pro mobilní telefony do velikosti displeje 6.5", ale také pro šperky, hodinky, bluetooth sluchátka, zubní kartáčky, hračky, brýle, klíče.


UV sterilizátor Powerton

UV sterilizátor Powerton

UV lampy

Dezinfekce

Tento sterilizátor využívá ultrafialové záření pro zničení bakterií a virů na celém povrchu zařízení. Produkt obsahuje UV lampy, které jsou umístěny po obou stranách, takže nevzniknou žádné mrtvé úhly, které by zůstaly nevydezinfikovány. Již za 3 minuty sterilizátor efektivně zničí až 99 % běžných bakterií.


Funkce aromaterapie

Své věci nemusíte jen dezinfikovat, ale rovnou i provonět. Pro funkci aromaterapie přidejte pár kapek oblíbeného vonného oleje do určeného místa uvnitř sterilizátoru. Dezinfekce a aromaterapie mohou být spuštěny současně nebo je můžete využít každou zvlášť.

Aromateriapie

Hlasové oznámení

Hlasové oznámení

Začátek i konec procesu dezinfekce i aromaterapie je hlasově oznámen. Přesně tak budete vědět, kdy je proces u konce a můžete tak své věci čisté, provoněné a dezinfikované vytáhnout a znovu používat.


USB port

Sterilizátor obsahuje USB port, který můžete využít pro nabíjení smartphonu a dalších zařízení. Sterilizátor musí být napájen, aby mohl nabíjet další zařízení přes USB port.

Volný USB port

Specifikace:

Vstup 5V / 2A
Výkon 10 W (max.)
Výkon UV záření 5 W
Výkon aromaterapie 2 W
Vlnová délka UV 253.7 nm
Doba čištění 3 min.
Materiál ABS
Pracovní teplota -10° až 45 °C
Velikost 228 x 125 x 50 mm
Vnitřní část 178 x 103 x 33 mm
Doporučená koncová cena:349,-Kč
Manuál Kde nakoupit