RGB Selfie Ring Light 13"

Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové RGB LED světlo s výškově nastavitelným tripodem a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. Střídat můžete různé barvy nasvícení včetně teploty bílého světla a samozřejmostí je regulace úrovně jasu. To vše si pohodlně nastavíte přes dálkový ovladač.


Powerton RGB 13 ring light

Powerton RGB ring light

Dokonalé nasvětlení

150 LED diod soustředěných do kruhu o průměru 26 cm osvětlí každý detail obličeje. Experimentujte s barevným nasvětlením, k dispozici je až 32 variant, které v sobě zahrnují 15 statických a 17 dynamických módů. Pro ty, kteří mají rádi klasiku a zůstanou u bílé, je možné vybrat si tři barevné teploty - teplou bílou, bílou a studenou bílou. Přizpůsobit si lze i úroveň jasu. K dispozici je také část umožňující regulaci sklonu / náklonu. LED kruhové světlo ocení také všechny ženy a dívky, které chtějí docílit dokonalého make-upu.


Stativ

LED kruhové světlo je dodáváno se stativem (tripodem) s nastavitelnou výškou v rozmezí 70 - 210 cm. Tři kovové nožky zakončené pogumovanou částí zajistí stabilní pozici světla na rovném povrchu.

Stativ Powerton RGB ring light

Držák telefonu

Držák telefonu

Součástí balení je držák telefonu na ohebném rameni. Telefon si tak můžete natočit přesně, jak potřebujete. Držák je přizpůsoben pro telefony max. šíře 94 mm a je otočný. Můžete jej mít tedy umístěný jak na výšku, tak na šířku.


Dálkové ovládání

Dálkové ovládání je umístěno na 2 m dlouhém kabelu zakončeném USB konektorem, který světlo napájí. Pro napájení tak můžete použít notebook, powerbanku nebo jakékoliv zařízení s USB portem. Pomocí dálkového ovladače světlo zapínáte / vypínáte, nastavujete teplotu barvy, měníte barvy, upravujete rychlost efektu světla nebo upravujete jas.

Dálkové ovládání

Specifikace:

Průměr kruhu 13" (33 cm)
Počet LED diod 212
Držák pro telefony max. šíře 94 mm
Výška tripodu 70 - 210 cm
Napájení USB
Příkon 5 V / 2.4 A
Výstupní výkon 10 W
Délka kabelu 2 m
Doporučená koncová cena:885,-Kč
Manuál