Selfie Ring Light 13"

Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové LED světlo s výškově nastavitelným tripodem a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. Střídat můžete různé teploty bílého světla a samozřejmostí je regulace úrovně jasu. To vše si pohodlně nastavíte přes dálkový ovladač.


Powerton 13 ring light

Powerton LED ring light

Dokonalé nasvětlení

192 LED diod soustředěných do kruhu o průměru 33 cm osvětlí každý detail obličeje. Protože každému obličeji svědčí něco jiného, zvolit si můžete tři barevné teploty - teplou bílou, bílou a studenou bílou. Přizpůsobit si lze i úroveň jasu. K dispozici je také část umožňující regulaci sklonu / náklonu. LED kruhové světlo ocení také všechny ženy a dívky, které chtějí docílit dokonalého make-upu.


Stativ

LED kruhové světlo je dodáváno se stativem (tripodem) s nastavitelnou výškou v rozmezí 70 - 210 cm. Tři kovové nožky zakončené pogumovanou částí zajistí stabilní pozici světla na rovném povrchu.

Stativ Powerton ring light

Držák telefonu

Držák telefonu

Součástí balení je držák telefonu na ohebném rameni. Telefon si tak můžete natočit přesně, jak potřebujete. Držák je přizpůsoben pro telefony max. šíře 94 mm a je otočný. Můžete jej mít tedy umístěný jak na výšku, tak na šířku.


Dálkové ovládání

Dálkové ovládání je umístěno na 2 m dlouhém kabelu zakončeném USB konektorem, který světlo napájí. Pro napájení tak můžete použít notebook, powerbanku nebo jakékoliv zařízení s USB portem. Pomocí dálkového ovladače světlo zapínáte / vypínáte, nastavujete teplotu barvy nebo upravujete jas.

Dálkové ovládání

Specifikace:

Průměr kruhu 13" (33 cm)
Počet LED diod 192
Držák pro telefony max. šíře 94 mm
Výška tripodu 70 - 210 cm
Napájení USB
Příkon 5 V / 2.1 A
Výstupní výkon 7.5 W
Délka kabelu 2 m
Doporučená koncová cena:753,-Kč
Manuál