2 v 1 Powerbanka 5 000 mAh

Bezdrátová powerbanka Powerton WBP5 s kapacitou 5 000 mAh umožňuje bezdrátové i kabelové nabíjení. Na telefon se snadno upevní díky třem řadám gumových přísavek. Její malé rozměry nepřekrývají fotoaparát, a tak můžete pořizovat záznamy i během nabíjení.


Video

Chyba přehrávání videa

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Powerton Powerbanka WBP5

2 v 1

2v1 bezdrátové i kabelové nabíjení

Powerbanka disponuje funkcí Qi bezdrátového nabíjení. Stačí tedy pouze přiložit k smartphonu, který funkci bezdrátového nabíjení podporuje, a máte vystaráno. Pokud dáváte přednost raději klasickému nabíjení přes kabel, i to je možné díky micro USB kabelu, který je součástí balení.


Přísavky

Díky přísavkám si powerbanku snadno připevníte na zadní stranu mobilního telefonu a můžete bez omezení bezdrátově nabíjet. Přísavky k Vašemu smartphonu přilnou a pevně jej drží, takže nemusíte mít obavy s telefonem dále manipulovat a používat ho.

POWERTON ALT

Nepřekrývá fotoaparát

Nepřekrývá fotoaparát

Malé rozměry powerbanky zajistí, že po jejím upevnění na telefon nedojde k překrytí fotoaparátu, takže i během nabíjení můžete dál fotografovat nebo natáčet videa.


LED diody

Powerbanka obsahuje LED diody, které znázorňují úroveň nabití. Nebudete tak překvapeni vybitou powerbankou v momentě, kdy budete chtít nabíjet své zařízení.

LED diody

Specifikace:

Kapacita 5 000 mAh
Micro USB vstup 5V/2A
USB výstup 5V/2A
Bezdrátový výstup 5V/1A (5W)
Účinnost nabíjení ≥ 75%
Přenosová vzdálenost ≤ 6 mm
Rozměry 95 x 63 x 15.1 mm
Váha 123.5 g
Doporučená koncová cena:325,-Kč
Manuál v pdf Kde nakoupit