2 v 1 Powerbanka 10 000 mAh

Bezdrátová powerbanka Powerton WBP10 s kapacitou 10 000 mAh umožňuje bezdrátové i kabelové nabíjení. Na telefon se snadno upevní díky třem řadám gumových přísavek. Její malé rozměry neblokují fotoaparát, a tak můžete pořizovat záznamy i během nabíjení.


Video

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Powerton Powerbanka WBP10

2 v 1

2v1 bezdrátové i kabelové nabíjení

Powerbanka disponuje funkcí Qi bezdrátového nabíjení. Stačí tedy pouze přiložit k smartphonu, který funkci bezdrátového nabíjení podporuje, a máte vystaráno. Pokud dáváte přednost raději klasickému nabíjení přes kabel, i to je možné díky micro USB kabelu, který je součástí balení nebo USB-C kabelu (PowerDelivery QC 3.0).


Vstupy / výstupy

1. USB výstup pro nabíjení smartphonu pomocí přiloženého micro USB kabelu.
2. USB-C vstup/výstup slouží jak pro nabíjení powerbanky, tak pro nabíjení smartphonu. USB-C kabel není součástí balení.
3. Micro USB vstup pro nabíjení powerbanky pomocí přiloženého micro USB kabelu.

Vstupy / výstupy

Přísavky

Přísavky

Díky přísavkám si powerbanku snadno připevníte na zadní stranu mobilního telefonu a můžete bez omezení bezdrátově nabíjet. Přísavky k Vašemu smartphonu přilnou a pevně jej drží, takže nemusíte mít obavy s telefonem dále manipulovat a používat ho.


Nepřekrývá fotoaparát

Malé rozměry powerbanky zajistí, že po jejím upevnění na telefon nedojde k překrytí fotoaparátu, takže i během nabíjení můžete dál fotografovat nebo natáčet videa.

Nepřekrývá fotoaparát

LED diody

LED diody

Powerbanka obsahuje LED diody, které znázorňují úroveň nabití. Nebudete tak překvapeni vybitou powerbankou v momentě, kdy budete chtít nabíjet své zařízení.


Specifikace:

Kapacita 10 000 mAh
Micro USB vstup 5V/2A, 9V/2A
USB-C vstup / výstup 5V/2.5A, 9V/2A
USB výstup 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.67A
Bezdrátový výstup 5V/1A, 9V/1.12A
Účinnost nabíjení ≥ 75%
Přenosová vzdálenost ≤ 6 mm
Rozměry 101 x 67.5 x 22 mm
Váha 218.5 g
Doporučená koncová cena:490,-Kč
Manuál v pdf Kde nakoupit