Organizér kabelů ideální pro výškově nastavitelné stoly

Udržujte si čisté a přehledné pracovní místo tím, že ukryjete kabely počítače do tohaoto organizéru. Není nic horšího, než když při práci zavadíte nohou o volně visící kabely a rázem si tak můžete ze stolu stáhnout myš, klávesnici nebo v nejhorším případě i monitor. Nenechte kabely volně viset, ale raději je bezpečně uschovejte. Atraktivní organizér ve tvaru páteře se nastavuje a ohýbá a kabely tak zůstávají uspořádané a nepřekáží. Jeho struktura umožňuje reagovat na různé výškové nastavení stolu a neustále udržuje kabely skryté a chráněné proti poškození.


Video

Chyba přehrávání videa

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Organizér kabelů WPECM1W

Unikátní design páteře

Unikátní design páteře

Unikátní design páteře pro vedení kabelů dělá z tohoto organizéru skvělého pomocníka pro každý pracovní stůl. Struktura obratlů umožňuje, aby se páteř prodlužovala nebo smršťovala spolu s výškově nastavitelným stolem. Směřuje kabely od podlahy ke stolu a poskytuje jim ochranu a odlehčení od tahu.Variabilní nastavení

Organizér tvoří 30 obratlů, které lze libovolně odebrat nebo naopak přidat. Pokud chcete organizér použít pro stůl s pevnou výškou, uzpůsobíte si tak snadno organizér do délky, jakou potřebujete.

Variabilní nastavení


Dokonalá ochrana kabelů

Dokonalá ochrana kabelů

Každý obratel je rozdělen do čtyř samostatných částí, takže kabely můžete rozdělit podle funkce nebo typu. Skrytím kabelů je chráníte před poškozením, a navíc udržujete své pracovní místo čisté a uspořádané.


Zatížená základna

Základna s železným blokem je dostatečně těžká na to, aby držela základnu na podlaze a minimalizovala jejích pohyb při používání výškově nastavitelného stolu.

Zatížená základna

Specifikace:

Počet obratlů 30
Materiál ocel, ABS
Rozměry 1300 x 67 x 35 mm
Instalace upevnění šrouby
Doporučená koncová cena:397,-Kč
Manuál