Ergonomický podsedák

Sedět celé hodiny je někdy nezbytné, avšak může přispět k zdravotním problémům včetně bolesti zad, podráždění sedacího nervu, komprese páteře, chronické svalové únavě a dalším potížím. Nyní se můžete rozloučit s tímto nepohodlím díky pěnovému podsedáku. Správné sezení Vám navíc zajistí přirozené proudění krve.


ergonomický podsedák

Ulevuje od bolesti

Ulevuje od bolesti

Podsedák zmírňuje bolesti dolních končetin a bolesti v oblasti pánve. Poskytuje úlevu od tlaku působícího na záda, kyčle, stehna, pánevní oblast, stehna, prostatu, perineální oblast apod. Podsedák Vás dostane do ideální výšky vůči zemi či stolu a podpoří optimální držení těla.Výplň z paměťové pěny

Paměťová pěna díky své vzdušné struktuře dobře odvětrává, umožňuje odpařování vlhkosti a zabraňuje tak pocení. Mimořádná pružnost tohoto materiálu zajišťuje vysokou odolnost i při dlouhodobém užívání, a to bez ztráty kvality.

Výplň z paměťové pěny


Odnímatelný protiskluzový potah

Odnímatelný protiskluzový potah

Potah zakončený zipem lze jednoduše sejmout a snadno vyčistit. Protiskluzová spodní část udržuje podsedák stále umístěný na jakémkoliv povrchu židle či sedačky.


Praktická rukojeť

Díky všité rukojeti můžete podsedák snadno přenášet a manipulovat s ním bez dotyku na sedací část (hygienické důvody).

Praktická rukojeť


Univerzální použití

Univerzální použití

Podsedák je velmi lehký (580 g), a tak jej můžete přenést a používat kdekoliv budete potřebovat. Nemusíte se omezovat pouze na židle, vhodný je také pro autosedadla, invalidní vozíky, sedadla v letadlech atd.


Specifikace:

Potah Velboa, protiskluzová látka
Výplň paměťová pěna
Rozměry 455 x 360 x 70 mm
Hmotnost 580 g
Barva modrá
Doporučená koncová cena:500,-Kč