Elektricky výškově nastavitelný rám stolu

Výškově nastavitelné stoly umožní střídat práci ve stoje i vsedě a tím snižují riziko přetížení páteře. Změna pracovního sedu na stoj přináší celkovou úlevu organismu a zlepšuje krevní oběh díky protažení nohou. Jste unaveni z každodenního dlouhodobého sezení? Zaměřte se na optimální ergonomické řešení. Vy sami si pouhým stisknutím tlačítka určíte, kdy chcete při práci sedět a kdy stát. Stoly s pevnou výškou většině lidí nevyhovují. Lidé s menší postavou při zachování pravého úhlu v loktech nemají možnost mít chodidla správně celou plochou na zemi, naopak lidé s vysokou postavou si odírají kolena o spodní část desky. I z tohoto důvodu je ideální mít stůl, na kterém si nastavíte výšku přesně podle potřeb Vaší postavy. Elektricky výškově nastavitelný stůl ocení především rodiče dětí při vybavování pokoje pro školáka či studenta. Takový stůl totiž může růst společně s dítětem a vždy mu bude výška vyhovovat. Rodiče tak ušetří díky tomu, že nemusí kupovat nový stůl, jakmile dítě vyroste.


Video

Chyba přehrávání videa

Pro přehrání videí povolte statistické cookies.

Video


Elektricky výškově nastavitelný rám WPESD1B

Změna výšky stisknutím tlačítka

Změna výšky stisknutím tlačítka

Výškově nastavitelné stoly umožní každému přizpůsobit si stůl dle správných požadavků ergonomie. A co je na tom nejlepší, nastavení je úplně snadné, stačí jen stisknout tlačítko. O silný zvedací výkon se starají dva motory, i přesto je nastavení rámu velmi tiché. Rám umožňuje nastavení výšky v rozmezí 72 - 120 cm. Mimo to lze před instalací desky nastavit také šířku v rozmezí 100 - 170 cm, takže si můžete dopřát opravdu pořádné pracovní místo s deskou o šířce až 2 m.Ovládací panel s displejem a USB portem

Součástí výškově nastavitelného rámu je samozřejmě propracovaný ovládací panel s LED displejem. Neustále tak máte na očích, v jaké výšce se deska stolu nachází. Z boční strany ovládacího panelu se nachází volný USB port, díky kterému si můžete např. nabíjet mobilní telefon.

Popis ovládacího panelu:
1. Zobrazení aktuální výšky
2. Pohyb nahoru / dolů
3. 3 nastavitelné paměti
4. časovač
5. USB port

Ovládací panel s displejem a USB portem


3 nastavitelné paměti

3 nastavitelné paměti

Jestliže se u pracovního stolu střídáte, jistě oceníte možnost uložit si do paměti 3 různé výšky stolu. Nemusíte si tak pamatovat, jaká výška Vám nejlépe vyhovuje, ovládací panel si to bude pamatovat za Vás. Pokud stůl používáte pouze Vy, můžete si do paměti uložit ideální výšku pro sezení i stání a pak stačí pouze stisknout tlačítko.


Připomínka změny pozice

Často při řešení důležitých pracovních úkolů zapomeneme, že sedíme už moc dlouho a měli bychom se při práci postavit. Proto ovládací panel obsahuje také časovač, který Vás zvukovým znamením upozorní, že je potřeba změnit pozici. Časovač lze posouvat vždy o půl hodiny a maximální čas pro nastavení jsou 2 hodiny.

Připomínka změny pozice

Anti kolizní systém

Anti kolizní systém

Patentovaný gyroskopický systém pro zabránění kolizím nabízí zvýšenou citlivost a detekci objektů, které mohou vstoupit do dráhy pohybu. Jakmile rám na překážku v pohybu narazí, okamžitě zastaví svůj pohyb. Tím chrání proti poškození desku stolu a také objekt, na který rám narazil.


Uzamčení ovládacího panelu

Skvělá funkce pro rodiče převážně malých dětí. Nemusíte mít strach, že by dítě omylem výškové nastavení spustilo a mohlo se tak zranit. Ovládací panel jednoduchým krokem uzamknete a tlačítka nebudou na stisknutí reagovat.

Uzamčení ovládacího panelu

Funkce úspory energie

Funkce úspory energie

Pokud nepoužíváte žádná nastavení po dobu 10 minut, rám přejde do systému úspory energie a displej ztmavne. Pro aktivaci stačí stisknout jakékoliv tlačítko.


Jednoduchý kabelový management

Aby se Vám nepotřebné kabely nemotaly pod nohy, můžete je svázat k desce stolu pomocí jednoduchého kabelového managementu, který je součástí balení.

Jednoduchý kabelový management

Specifikace:

Výškový rozsah 72 - 120 cm
Rozsah šířky 100 - 170 cm
Rozměry rámu 100~170 x 650x 72~120 cm
Navrhovaná velikost stolní desky 110~200 x 70~90 cm
Doporučená tloušťka desky stolu ≥ 18 mm
Počet motorů 2
Vstupní napětí 100 - 240 V
Délka napájecího kabelu 3 m
Max. rychlost 25 mm/s
Doporučená provozní teplota -5°C ~ 40°C
Stupeň krytí IP20
Materiál hliník, plast, ocel
Nosnost 100 kg
Doporučená koncová cena:8 477,-Kč
Montážní návod Manuál - rám Manuál - ovládací panel